SQOON Stofzuigerzakken geschikt voor iRobot Roomba i7+ en s9+
- Artikelnr. 42159
- Toon alles Stofzuigerzakken
Productinformatie
| EAN | 8720088193518 |
| Productnummer | 42159 |
| Gewicht (kg) | 0.112 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 50 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 1200 stuks |
Per set van 3 stuks in verpakking.
Vervanging voor de 4626194. Geschikt voor modellen met een Clean Base® automatische vuilafvoer, inclusief robots uit de Roomba® en Roomba Combo® i, s en j serie en robots uit de Essential serie.
O.a. geschikt voor:
iRobot Roomba Combo i8+
iRobot Roomba Combo j7+
iRobot Roomba Combo j9+
iRobot Roomba i5+
iRobot Roomba i7
iRobot Roomba i7+
iRobot Roomba S9
iRobot Roomba S9+
| EAN | 8720088193518 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 4626194 |
| Intrastat | 59119099 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 9.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.036 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.112 |
| Lengte verpakking | 18cm |
| Breedte verpakking | 12,3cm |
| Hoogte verpakking | 10,3cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 50 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 50 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 1200 |
| Aantal in verpakking |
3
|
| Materiaal stofzuigerzak |
High Filtration
|