SQOON Stofzuigerzakken geschikt voor Karcher A2000 series / WD2 series
- Artikelnr. 32275
- Toon alles High Filtration
Productinformatie
| EAN | 8720088196755 |
| Productnummer | 32275 |
| Gewicht (kg) | 0.43 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 35 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 700 stuks |
10 stuks in verpakking
Papier
SQOON het originele alternatief
SQOON stofzuigerzakken zijn de perfecte vervanging voor Karcher A2000 en WD2 series stofzuigers. Deze stofzuigerzakken zijn speciaal ontworpen om een optimale luchtstroom te garanderen, waardoor uw stofzuiger efficiënter werkt en u een betere zuigkracht krijgt.
De SQOON stofzuigerzakken zijn gemaakt van hoogwaardig dubbelwandige papier, dat ervoor zorgt dat zelfs de kleinste stofdeeltjes worden opgevangen. Dit betekent dat de lucht die uit uw stofzuiger komt, schoner en gezonder is.
Een groot voordeel van de SQOON stofzuigerzakken is de extra voordelige inhoud in de verpakking. U krijgt namelijk meer stofzuigerzakken per verpakking dan bij veel andere merken, waardoor u minder vaak nieuwe zakken hoeft te kopen en geld bespaart.
De SQOON stofzuigerzakken zijn zeer eenvoudig te installeren en passen perfect in uw Karcher A2000 of WD2 series stofzuiger. Dankzij de hoogwaardige materialen en de optimale luchtstroom, zult u merken dat uw stofzuiger beter presteert en dat u minder vaak de zak hoeft te vervangen.
Kortom, als u op zoek bent naar een betrouwbare en voordelige vervanging voor uw Karcher A2000 of WD2 series stofzuigerzakken, dan zijn de SQOON stofzuigerzakken de ideale keuze. Bestel ze vandaag nog en geniet van een schone en gezonde leefomgeving!
O.a. geschikt voor:
Kärcher 6.904-322.0
Kärcher A 1001
Kärcher A 2003
Kärcher A 2004
Kärcher A 2024 (PT)
Kärcher A 2054 (ME)
Kärcher A 2064 pt
Kärcher A 2074
Kärcher A 2074 pt
Kärcher A 2322 pt
Kärcher KFI 222
Kärcher MV 2
Kärcher WD 2 Home
Kärcher WD 2 Plus S V-15/4/18
Kärcher WD 2 Plus V-12/4/18
Kärcher WD 2 Plus V-12/4/18/C
Kärcher WD 2 Plus V-12/6/18/C Home
Kärcher WD 2-18 V Battery Set
Kärcher WD 2-18V Battery
Kärcher WD 2.200
Kärcher WD 2.200 4c
Kärcher WD 2.210
Kärcher WD 2.240
Kärcher WD 2.250
Kärcher WD 2.250 4c
Kärcher WD 2.250 CCC
Kärcher WD2
Menalux 4888P
Xavax KA 05 P
| EAN | 8720088196755 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 6.904-322.0 KFI 222 |
| Intrastat | 48194000 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 9.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.399 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.43 |
| Lengte verpakking | 27,6cm |
| Breedte verpakking | 25,6cm |
| Hoogte verpakking | 3,8cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 35 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 35 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 700 |
| Lengte stofzuigerzak | 26,5cm |
| Breedte stofzuigerzak | 21cm |
| Lengte aansluiting | 23,5cm |
| Breedte aansluiting | 9,4cm |
| Diameter buitenkant gat | 6cm |
| Diameter binnenkant gat | 4,3cm |
| Geschikt voor fijnstof |
Nee
|
| Positie stofzuigerzak |
Liggend in de bak
|
| Aantal in verpakking |
10
|