SQOON Stofzuigerzakken geschikt voor LUX 1 Royal / Classic / D820
- Artikelnr. 42338
- Toon alles High Filtration
Productinformatie
| EAN | 8720088197677 |
| Productnummer | 42338 |
| Gewicht (kg) | 0.507 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 26 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 520 stuks |
10 stuks in verpakking
High Filtration
Met rubber afdichting
O.a. geschikt voor:
Electrolux LUX 1 CLASSIC
Electrolux Royal Classic
Lux Classic
Lux D820
Lux LUX1
Lux LUX1R
Lux R1
Lux Royal
Lux Royal Classic
| EAN | 8720088197677 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 105023001 |
| Intrastat | 59119099 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 14.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.49 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.507 |
| Lengte verpakking | 28,6cm |
| Breedte verpakking | 19,3cm |
| Hoogte verpakking | 6cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 26 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 26 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 520 |
| Lengte stofzuigerzak | 28,5cm |
| Breedte stofzuigerzak | 15,5cm |
| Lengte aansluiting | 18,5cm |
| Breedte aansluiting | 13,9cm |
| Diameter buitenkant gat | 6cm |
| Diameter binnenkant gat | 2,5cm |
| Geschikt voor fijnstof |
Nee
|
| Positie stofzuigerzak |
Liggend in de bak
|
| Aantal in verpakking |
10
|
| Materiaal stofzuigerzak |
High Filtration
|