SQOON Stofzuigerzakken geschikt voor Makita DVC660 / DVC665 / VC011G / VC012G
- Artikelnr. 42321
- Toon alles High Filtration
Productinformatie
| EAN | 8720088194164 |
| Productnummer | 42321 |
| Gewicht (kg) | 0.321 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 35 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 700 stuks |
10 stuks in verpakking
High filtration
O.a. geschikt voor:
Makita DVC660
Makita DVC660PT2
Makita DVC660Z
Makita DVC665
Makita DVC665Z
Makita DVC665ZU
Makita VC011G
Makita VC011GL2NL1
Makita VC011GM2NL1
Makita VC011GZ
Makita VC012G
Makita VC012GM2NL1
Makita VC012GZ01
| EAN | 8720088194164 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 191C26-2 |
| Intrastat | 59119099 |
| Land van Herkomst | TR |
| MRP | 14.99 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.321 |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 35 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 35 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 700 |
| Lengte stofzuigerzak | 40cm |
| Breedte stofzuigerzak | 24cm |
| Lengte aansluiting | 8,8cm |
| Breedte aansluiting | 9,5cm |
| Diameter buitenkant gat | 5,7cm |
| Diameter binnenkant gat | 4,3cm |
| Geschikt voor fijnstof |
Nee
|
| Positie stofzuigerzak |
Liggend in de bak
|
| Aantal in verpakking |
10
|