SQOON Stofzuigerzakken geschikt voor Miele Guard-series Pro
- Artikelnr. 52058-12
- Toon alles High Filtration
Productinformatie
| EAN | 8720812661139 |
| Productnummer | 52058-12 |
| Gewicht (kg) | 0.489 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 16 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 336 stuks |
Vervanger voor origineel: Miele CO en Miele TU
12 stuks in verpakking
3 uitblaasfilters
High Filtration
Vergelijkbaar met originele kwaliteit
Vervanger voor o.a.
Miele CO HyClean Pure 4 stuks - 12557080
Miele CO XL HyClean Pure 8 stuks - 12694900
Miele CO Allergy XL HyClean Pure 8 stuks - 12694930
Miele CO XXL HyClean Pure 16 stuks - 12695230
Miele TU HyClean Pure 4 stuks - 12557060
Miele TU XL HyClean Pure 8 stuks - 12694890
Miele TU Allergy XL HyClean Pure 8 stuks - 12694920
Miele TU XXL HyClean Pure 16 stuks - 12695210
O.a. geschikt voor:
Miele CO
Miele Guard L1
Miele Guard M1
Miele Guard S1
Miele TU
| EAN | 8720812661139 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | CO / TU |
| Intrastat | 59119099 |
| Land van Herkomst | TR |
| MRP | 27.99 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.489 |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 16 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 16 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 336 |
| Lengte stofzuigerzak | 29cm |
| Breedte stofzuigerzak | 18cm |
| Lengte aansluiting | 10cm |
| Breedte aansluiting | 9,3cm |
| Diameter buitenkant gat | 46cm |
| Diameter binnenkant gat | 33cm |
| Geschikt voor fijnstof |
Nee
|
| Positie stofzuigerzak |
In stofzakhouder
|
| Aantal in verpakking |
12
|
| Materiaal stofzuigerzak |
High Filtration
|