SQOON Stofzuigerzakken geschikt voor Moulinex / Rowenta Silence Force
- Artikelnr. 42264
- Toon alles High Filtration
Productinformatie
| EAN | 8717774548554 |
| Productnummer | 42264 |
| Gewicht (kg) | 0.33 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 35 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 700 stuks |
10 stuks in verpakking
High Filtration
O.a. geschikt voor:
Moulinex Manea: CER 3, 4
Rowenta Silence Force
| EAN | 8717774548554 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | RS-RT2274, RS-RT4128 |
| Intrastat | 59119099 |
| Land van Herkomst | TR |
| MRP | 13.99 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.33 |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 35 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 35 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 700 |
| Lengte stofzuigerzak | 29cm |
| Breedte stofzuigerzak | 27cm |
| Lengte aansluiting | 9cm |
| Breedte aansluiting | 14,2cm |
| Diameter buitenkant gat | 5,5cm |
| Diameter binnenkant gat | 3,5cm |
| Aantal in verpakking |
10
|
| Materiaal stofzuigerzak |
High Filtration
|