SQOON Stofzuigerzakken geschikt voor Moulinex / Rowenta Wonderbag
- Artikelnr. 42265
- Toon alles High Filtration
Productinformatie
| EAN | 8717774548561 |
| Productnummer | 42265 |
| Gewicht (kg) | 0.3 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 18 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 360 stuks |
10 stuks in verpakking
High Filtration
O.a. geschikt voor:
Moulinex RO2611
Rowenta City Space Facelift
Rowenta Compacteo Ergo
Rowenta RO2611EA
Rowenta RO2643EA
Rowenta RO2669EA
Rowenta RO5255GA
Rowenta RO5265EA
Rowenta RO5273EA
Rowenta RO556511
Rowenta RO5565WA
Rowenta RO562911
Rowenta RO563511
Rowenta RO565111
Rowenta RO582211
Rowenta RO582311
Rowenta RO582511
Rowenta RO5913DA
Rowenta RO592111
Rowenta RO592511
Rowenta RO5945EA
Rowenta Silence Force Extreme
Rowenta Silence Force Extreme Compact
Rowenta Wonderbag
Rowenta X-trem Power XL
| EAN | 8717774548561 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | WB403120, WB406120, WB305120 |
| Intrastat | 59119099 |
| Land van Herkomst | TR |
| MRP | 14.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.273 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.3 |
| Lengte verpakking | 33cm |
| Breedte verpakking | 25,3cm |
| Hoogte verpakking | 14cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 18 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 18 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 360 |
| Lengte stofzuigerzak | 30,5cm |
| Breedte stofzuigerzak | 30cm |
| Lengte aansluiting | 6,7cm |
| Breedte aansluiting | 6,7cm |
| Diameter buitenkant gat | 5cm |
| Diameter binnenkant gat | 3,4cm |
| Aantal in verpakking |
10
|
| Materiaal stofzuigerzak |
High Filtration
|