SQOON Stofzuigerzakken geschikt voor Nilfisk Attix 33 / 44 - VHS 40 / 42 PRO
- Artikelnr. 42280-5PRO
- Toon alles High Filtration
Productinformatie
| EAN | 8720088196564 |
| Productnummer | 42280-5PRO |
| MRP | € 17.99 |
| Gewicht (kg) | 0.508 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 20 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 400 stuks |
5 stuks in verpakking
Vernieuwde aansluiting
High Filtration
Ultra High Filtration PRO
Kwaliteit als Stofklasse M
Hogere filtratie tot 99,9%
Let op, deze zakken zijn er sinds 2020 en zijn voorzien van een kunststof aansluiting. Voorheen hadden de zakken een kartonnen aansluiting.
O.a. geschikt voor:
Blastrac BDC-1133PM
Flex 445,088
Flex 502.227
Flex FS-F VCE L/M VE5
Flex S 47
Flex VCE 33 L AC
Flex VCE 33 L MC
Flex VCE 33 M AC
Flex VCE 44 L AC
Flex VCE 44 M AC
Flex VCE 45 L AC
Flex VCE 45 M AC
Kärcher 6.907-480.0
Kärcher NT 40/1 Tact
Kärcher NT 40/1 Tact Te
Kärcher NT 45/1 Tact
Kärcher NT 45/1 Tact Te
Kärcher NT 45/1 Tact Te Ec
Kärcher NT 45/1 Tact Te H
Kärcher NT 45/1 Tact Te M
Kärcher NT 55/1 Tact
Kärcher NT 55/1 Tact Bs
Kärcher NT 55/1 Tact Te
Kärcher NT 55/1 Tact Te M
Kärcher NT 561 Eco
Kärcher NT 561 Eco Craft
Kärcher NT 561 Eco Te
Kärcher NT 611 Eco
Kärcher NT 611 Eco Te
Makita VC4210L
Makita VC4210M
Makita W107418353
Masko K-ISS-102-YE
Milwaukee AS 30 LAC
Milwaukee AS 30 MAC
Milwaukee AS 30 Series
Milwaukee AS 40 Series
Mirka 1230 L AFC
Mirka 1230 L PC
Mirka 1230 M AFC
Mirka 1242
Mirka 1242 M
Mirka 8999100211
Nilfisk 107413547
Nilfisk Alto 107413547
Nilfisk Alto Attix 33-01 IC
Nilfisk Alto Attix 33-2L IC
Nilfisk Alto Attix 33-2L IC Mobile
Nilfisk Alto Attix 33-2M IC
Nilfisk Alto Attix 33-2M IC Mobile
Nilfisk Alto Attix 33-2M PC
Nilfisk Alto Attix 44-2L IC
Nilfisk Alto Attix 44-2L IC Mobile
Nilfisk Alto Attix 44-2M IC
Nilfisk ATTIX 33-01 IC
Nilfisk ATTIX 33-21 IC
Nilfisk ATTIX 33-2H IC
Nilfisk ATTIX 33-2H PC
Nilfisk ATTIX 33-2L IC
Nilfisk ATTIX 33-2L IC MOBILE
Nilfisk ATTIX 33-2M IC
Nilfisk ATTIX 33-2M IC MOBILE
Nilfisk ATTIX 33-2M PC
Nilfisk ATTIX 44-21 IC
Nilfisk ATTIX 44-2H IC
Nilfisk ATTIX 44-2L IC
Nilfisk ATTIX 44-2L IC MOBILE
Nilfisk ATTIX 44-2M IC
Nilfisk VHS 40 L30 PC
Nilfisk VHS 40 L40 LC
Nilfisk VHS 40 L40 LC FM IC
Nilfisk VHS 42 L30 HC PC
Nilfisk VHS 42 L30 MC PC
Nilfisk VHS 42 L40 HC IC
Nilfisk VHS 42 L40 MC IC
WAP 107413547
WAP Attix 33-01 IC
WAP Attix 33-2L IC
WAP Attix 33-2L IC Mobile
WAP Attix 33-2M IC
WAP Attix 33-2M IC Mobile
WAP Attix 33-2M PC
WAP Attix 44-2L IC
WAP Attix 44-2L IC Mobile
WAP Attix 44-2M IC
| EAN | 8720088196564 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 107419593 |
| Intrastat | 59119099 |
| Land van Herkomst | TR |
| MRP | 17.99 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.508 |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 20 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 20 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 400 |
| Lengte stofzuigerzak | 75cm |
| Breedte stofzuigerzak | 52cm |
| Lengte aansluiting | 10cm |
| Breedte aansluiting | 14cm |
| Diameter buitenkant gat | 6,4cm |
| Diameter binnenkant gat | 5cm |
| Geschikt voor fijnstof |
Ja
|
| Positie stofzuigerzak |
Liggend in de bak
|
| Aantal in verpakking |
5
|