SQOON Stofzuigerzakken geschikt voor Nilfisk Elite/King/Extreme 3-D bulk
- Artikelnr. 42096B
- Toon alles High Filtration
Productinformatie
| EAN | |
| Productnummer | 42096B |
| Gewicht (kg) | 0.033 |
| Vanaf (aantal) | 300 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 300 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 6000 stuks |
Vervanger voor origineel: 107412688
| Vervangt Origineel | 107412688 / 107407940 |
|---|---|
| Intrastat | 59119099 |
| Land van Herkomst | TR |
| MRP | 0.99 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.033 |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 300 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 300 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 6000 |
| Lengte stofzuigerzak | 31,5cm |
| Breedte stofzuigerzak | 18cm |
| Lengte aansluiting | 11,3cm |
| Breedte aansluiting | 8,4cm |
| Diameter buitenkant gat | 4,9cm |
| Diameter binnenkant gat | 3cm |
| Geschikt voor fijnstof |
Nee
|
| Positie stofzuigerzak |
In stofzakhouder
|
| Aantal in verpakking |
1
|
| Materiaal stofzuigerzak |
High Filtration
|