Productinformatie
| EAN | 8720088199961 |
| Productnummer | 42206-5 |
| Gewicht (kg) | 0.17 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 40 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 800 stuks |
5 stuks in verpakking
High Filtration
O.a. geschikt voor:
Nilfisk Adgility 10
Nilfisk Back Vac 10
Nilfisk CAV 2.2
Nilfisk Comfort Pak 10
Nilfisk GD 10
Nilfisk GD10 Back
| EAN | 8720088199961 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 1471097500 |
| Intrastat | 59119099 |
| Land van Herkomst | TR |
| MRP | 14.99 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.17 |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 40 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 40 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 800 |
| Lengte stofzuigerzak | 46cm |
| Breedte stofzuigerzak | 18cm |
| Lengte aansluiting | 19cm |
| Breedte aansluiting | 19cm |
| Diameter buitenkant gat | 14cm |
| Diameter binnenkant gat | 14cm |
| Geschikt voor fijnstof |
Nee
|
| Positie stofzuigerzak |
Liggend in de bak
|
| Aantal in verpakking |
5
|