SQOON Stofzuigerzakken geschikt voor Nilfisk Power / Select Series 30 stuks
- Artikelnr. 42095-T3
- Toon alles High Filtration
Productinformatie
| EAN | 8720812661399 |
| Productnummer | 42095-T3 |
| Gewicht (kg) | 0.773 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 208 stuks |
30 stuks in verpakking
High Filtration
O.a. geschikt voor:
Nilfisk Power
Nilfisk Power - ALLERGY
Nilfisk Power - ALLERGY NEW
Nilfisk Power - CLEANER
Nilfisk Power - ECO
Nilfisk Power - ECO II
Nilfisk Power - LIFE
Nilfisk Power - P 10
Nilfisk Power - P 10 III
Nilfisk Power - P 20
Nilfisk Power - P 20 II
Nilfisk Power - P 20 PLUS
Nilfisk Power - P 40
Nilfisk Power - Select
Nilfisk Power - Special
Nilfisk Select Classic Black EU
Nilfisk Select Classic Green EU
Nilfisk Select Comfort Blue EU
Nilfisk Select Comfort Parquet Berry EU
Nilfisk Select Comfort Parquet Silver EU
Nilfisk Select Comfort Red EU
Nilfisk Select Comfort White EU
Nilfisk SELECT RCO13P08A1 EU
Nilfisk SELECT SERIES
Nilfisk Select Superior Black EU
| EAN | 8720812661399 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 128389187 |
| Intrastat | 59119099 |
| Land van Herkomst | TR |
| MRP | 29.99 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.773 |
| Lengte verpakking | 30cm |
| Breedte verpakking | 20cm |
| Hoogte verpakking | 14cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 1 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 1 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 208 |
| Geschikt voor fijnstof |
Nee
|
| Positie stofzuigerzak |
In stofzakhouder
|
| Aantal in verpakking |
30
|
| Materiaal stofzuigerzak |
High Filtration
|