SQOON Stofzuigerzakken geschikt voor Nilfisk VP600 / CNDB 5000 / CDNF 4000
- Artikelnr. 42125
- Toon alles High Filtration
Productinformatie
| EAN | 8719214579401 |
| Productnummer | 42125 |
| Gewicht (kg) | 0.39 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 25 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 500 stuks |
10 stuks per verpakking
High Filtration
O.a. geschikt voor:
Nilfisk Alto HDS 1005
Nilfisk Alto HDS 1010
Nilfisk Alto VP 100 EU
Nilfisk Alto VP 600 eco Hepa
Nilfisk Alto VP 600 Hepa Basic EU
Nilfisk Alto VP 600 Hepa STD 2 EU
Nilfisk Alto VP 600 STD 2 EU
Nilfisk Alto VP 600 STD 3 EU
Nilfisk CDNB BUSINESS 5000
Nilfisk CDNB5000
Nilfisk CDNF FAMILY 4000
Nilfisk CDNF4000
Nilfisk Family
Nilfisk GD1005
Nilfisk HDS 1005
Nilfisk HDS 1010
Nilfisk VP 100 EU Go-Line
Nilfisk VP 600 Basic
Nilfisk VP 600 eco Hepa
Nilfisk VP 600 Hepa Basic EU
Nilfisk VP 600 Hepa STD 2 EU
Nilfisk VP 600 STD 2 EU
Nilfisk VP600
Nilfisk VP600 BATTERY
Nilfisk VP600 STD 3
| EAN | 8719214579401 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 107413076 |
| Intrastat | 59119099 |
| Land van Herkomst | TR |
| MRP | 12.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.368 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.39 |
| Lengte verpakking | 36,2cm |
| Breedte verpakking | 24,2cm |
| Hoogte verpakking | 6,3cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 25 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 25 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 500 |
| Lengte stofzuigerzak | 34cm |
| Breedte stofzuigerzak | 20cm |
| Lengte aansluiting | 11cm |
| Breedte aansluiting | 9,5cm |
| Diameter buitenkant gat | 4,4cm |
| Diameter binnenkant gat | 3cm |
| Geschikt voor fijnstof |
Nee
|
| Positie stofzuigerzak |
Liggend in de bak
|
| Aantal in verpakking |
10
|