SQOON Stofzuigerzakken geschikt voor Numatic NVM 1CH Henry/James 30 stuks in verzenddoos
- Artikelnr. 42116-T3
- Toon alles High Filtration
Productinformatie
| EAN | 8720088194133 |
| Productnummer | 42116-T3 |
| Gewicht (kg) | 0.7 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 208 stuks |
30 stuks in verpakking
High Filtration
Voordeelverpakking in verzenddoos klaar voor verzending
| EAN | 8720088194133 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 604015 |
| Intrastat | 59119099 |
| Land van Herkomst | NL |
| MRP | 29.99 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.7 |
| Lengte verpakking | 34cm |
| Breedte verpakking | 28cm |
| Hoogte verpakking | 13cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 1 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 1 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 208 |
| Lengte stofzuigerzak | 42cm |
| Breedte stofzuigerzak | 39cm |
| Positie stofzuigerzak |
Liggend in de bak
|
| Aantal in verpakking |
30
|
| Materiaal stofzuigerzak |
High Filtration
|