SQOON Stofzuigerzakken geschikt voor Panasonic 7000 serie
- Artikelnr. 52030-4
- Toon alles High Filtration
Productinformatie
| EAN | 8720812660521 |
| Productnummer | 52030-4 |
| MRP | € 5.99 |
| Gewicht (kg) | 0.178 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 44 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 836 stuks |
4 stuks in verpakking
High Filtration
| EAN | 8720812660521 |
|---|---|
| Origineel nummer | SQ27 |
| Vervangt Origineel | AMC8F96D1300 |
| Intrastat | 59119099 |
| Land van Herkomst | NL |
| MRP | 5.99 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.178 |
| Lengte verpakking | 23cm |
| Breedte verpakking | 16,4cm |
| Hoogte verpakking | 5cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 44 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 44 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 836 |
| Lengte stofzuigerzak | 30cm |
| Breedte stofzuigerzak | 30cm |
| Lengte aansluiting | 11cm |
| Breedte aansluiting | 9,2cm |
| Diameter buitenkant gat | 4,5cm |
| Diameter binnenkant gat | 3,5cm |
| Geschikt voor fijnstof |
Nee
|
| Positie stofzuigerzak |
In stofzakhouder
|
| Aantal in verpakking |
4
|
| Materiaal stofzuigerzak |
High Filtration
|