SQOON Stofzuigerzakken geschikt voor Roborock Q5+, Q7+ en Q7+ Max
- Artikelnr. 42161
- Toon alles Stofzuigerzakken
Productinformatie
| EAN | 8720088196618 |
| Productnummer | 42161 |
| Gewicht (kg) | 0.101 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 90 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 1800 stuks |
Per set van 3 stuks in verpakking.
Vervanging voor de Q5+ / Q7+ Dust Bag Geschikt voor de Auto-Empty Dock
O.a. geschikt voor:
Numatic NVE3
Roborock Q5+
Roborock Q7 MAX
Roborock Q7+
Roborock S7 MAXV ULTRA
Roborock S7 PRO ULTRA
Roborock S8 PLUS
Roborock S8 PRO ULTRA
Roborock T8
| EAN | 8720088196618 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | Q5+ / Q7+ Dust Bag |
| Intrastat | 59119099 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 7.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.096 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.101 |
| Lengte verpakking | 21,4cm |
| Breedte verpakking | 17,9cm |
| Hoogte verpakking | 5,8cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 90 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 90 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 1800 |
| Aantal in verpakking |
3
|
| Materiaal stofzuigerzak |
High Filtration
|