SQOON Stofzuigerzakken geschikt voor Roborock S7 en S7+
- Artikelnr. 42160
- Toon alles Stofzuigerzakken
Productinformatie
| EAN | 8720088196601 |
| Productnummer | 42160 |
| Gewicht (kg) | 0.085 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 125 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 2500 stuks |
Per set van 3 stuks in verpakking.
Vervanging voor de S7 Dust Bag
Geschikt voor de Roborock Auto-Empty Dock
Let op!
Niet geschikt voor de S7 Pro Ultra of S7 MAXV Ultra
O.a. geschikt voor:
Numatic NV80
Roborock S7
Roborock S7+
Roborock S75
Roborock TS7
Roborock TS7+
| EAN | 8720088196601 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | S7 Dust Bag |
| Intrastat | 59119099 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 9.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.082 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.085 |
| Lengte verpakking | 20,1cm |
| Breedte verpakking | 14,8cm |
| Hoogte verpakking | 4cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 125 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 125 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 2500 |
| Aantal in verpakking |
3
|
| Materiaal stofzuigerzak |
High Filtration
|