Productinformatie
| EAN | 8720088198940 |
| Productnummer | 42162 |
| Gewicht (kg) | 0.249 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 50 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 960 stuks |
Per set van 5 stuks in verpakking.
Voor o.a. Samsung Clean Station VCA-SAE903/WA en VCA-904/WA
Geschikt voor Samsung Cleaning Stations met deze stofzuigers:
Samsung Jet 60 Turbo
Samsung Jet 70 Complete
Samsung Jet 70 Turbo
Samsung Jet 75 Complete
Samsung Jet 75 Pro
Samsung Jet 90 Complete Extra
Samsung Jet 90e Pet
O.a. geschikt voor:
Samsung VCA-904/WA
Samsung VCA-SAE903/ME
Samsung VCA-SAE903/WA
Samsung VCA-SAE90A/EU
Samsung VCA-SAE90A/GE
Samsung VCA-SAE90A/SA
Samsung VCA-SAE90A/SG
Samsung VCA-SAE90A/SP
Samsung VCA-SAE90A/ST
Samsung VCA-SAE90A/SW
Samsung VCA-SAE90A/WA
Samsung VCA-SAE90B
Samsung VCA-SAE90B/EU
Samsung VCA-SAE90B/ME
Samsung VCA-SAE90B/SA
Samsung VCA-SAE90B/SP
Samsung VCA-SAE90B/ST
Samsung VCA-SAE90B/SW
Samsung VCA-SAE90B/WA
Samsung VS15A6031R1/EN
Samsung VS15R8542S1/EN
Samsung VS15R8542S1/ET
Samsung VS15T7031R1/EN
Samsung VS15T7036R5/EN
Samsung VS20R9046T3/EN
Samsung VS20T7535T5/EN
Samsung VS20T7536P5/EE
Samsung VS20T7536P5/EF.0000
Samsung VS20T7536P5/EF.0001
Samsung VS20T7536P5/EG
Samsung VS20T7536PA/EF.0000
Samsung VS20T7536PA/EF.0001
Samsung VS20T7536PA/EF.0002
Samsung VS20T7536T5/EN
| EAN | 8720088198940 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | VCA-ADB90, DJ67-00869A, DJ67-00869C |
| Intrastat | 59119099 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 9.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.239 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.249 |
| Lengte verpakking | 24,5cm |
| Breedte verpakking | 19cm |
| Hoogte verpakking | 6,5cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 48 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 50 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 960 |
| Aantal in verpakking |
5
|
| Materiaal stofzuigerzak |
High Filtration
|