Productinformatie
| EAN | 8720088198957 |
| Productnummer | 42163 |
| Gewicht (kg) | 0.21 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 50 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 1000 stuks |
Per set van 5 stuks in verpakking.
Geschikt voor o.a. Samsung Jet Bot AI+
O.a. geschikt voor:
Samsung Jet Bot AI+
Samsung VCA-RDB95
Samsung VR50T95735W/WA
Samsung VT30T85513W/WA
| EAN | 8720088198957 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | VCA-RDB95 |
| Intrastat | 59119099 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 9.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.202 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.21 |
| Lengte verpakking | 23,9cm |
| Breedte verpakking | 19,8cm |
| Hoogte verpakking | 6cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 50 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 50 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 1000 |
| Positie stofzuigerzak |
In stofzakhouder
|
| Aantal in verpakking |
5
|
| Materiaal stofzuigerzak |
High Filtration
|