Productinformatie
| EAN | 8720088195031 |
| Productnummer | 42318-8 |
| Gewicht (kg) | 0.393 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 17 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 272 stuks |
Gelijk aan origineel: 8120ER
8 stuks in verpakking
High Filtration
O.a. geschikt voor:
SEBO Airbelt D1
SEBO Airbelt D2
SEBO Airbelt D3
SEBO Airbelt D3 Family
SEBO Airbelt D3 Parket
SEBO Airbelt D4
SEBO Airbelt D4 Kontrol
SEBO Airbelt D4 PET
SEBO Airbelt D4 Premium
SEBO Professional D8
| EAN | 8720088195031 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 8120ER |
| Intrastat | 59119099 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 12.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.372 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.393 |
| Lengte verpakking | 31,8cm |
| Breedte verpakking | 30,9cm |
| Hoogte verpakking | 9,3cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 17 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 17 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 272 |
| Lengte stofzuigerzak | 31,5cm |
| Breedte stofzuigerzak | 25,5cm |
| Lengte aansluiting | 11cm |
| Breedte aansluiting | 9,5cm |
| Diameter buitenkant gat | 5,4cm |
| Diameter binnenkant gat | 5,4cm |
| Aantal in verpakking |
8
|