Productinformatie
| EAN | 8717774542286 |
| Productnummer | 42115 |
| Gewicht (kg) | 0.223 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 40 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 800 stuks |
10 stuks in verpakking
High Filtration
1 uitblaasfilter
O.a. geschikt voor:
Blokker AF12
RYER MotionPro
RYER RYER-STOFZUIGER2
| EAN | 8717774542286 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | VC1100 |
| Intrastat | 59119099 |
| Land van Herkomst | TR |
| MRP | 8.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.206 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.223 |
| Lengte verpakking | 24,4cm |
| Breedte verpakking | 23,4cm |
| Hoogte verpakking | 4,5cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 40 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 40 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 800 |
| Lengte stofzuigerzak | 22,5cm |
| Breedte stofzuigerzak | 22cm |
| Lengte aansluiting | 8,5cm |
| Breedte aansluiting | 8,1cm |
| Diameter buitenkant gat | 4cm |
| Diameter binnenkant gat | 2,5cm |
| Aantal in verpakking |
10
|
| Materiaal stofzuigerzak |
High Filtration
|