Productinformatie
| EAN | 8720812660484 |
| Productnummer | 52115-4 |
| Gewicht (kg) | 0.143 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 44 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 836 stuks |
4 stuks in verpakking
High Filtration
| EAN | 8720812660484 |
|---|---|
| Origineel nummer | SQ30 |
| Vervangt Origineel | VC1100 |
| Intrastat | 59119099 |
| Land van Herkomst | NL |
| MRP | 5.99 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.143 |
| Lengte verpakking | 23cm |
| Breedte verpakking | 16,4cm |
| Hoogte verpakking | 5cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 44 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 44 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 836 |
| Lengte stofzuigerzak | 22,5cm |
| Breedte stofzuigerzak | 22cm |
| Lengte aansluiting | 8,5cm |
| Breedte aansluiting | 8,1cm |
| Geschikt voor fijnstof |
Nee
|
| Positie stofzuigerzak |
In stofzakhouder
|
| Aantal in verpakking |
4
|
| Materiaal stofzuigerzak |
High Filtration
|