SQOON Stofzuigerzakken geschikt voor Soteco Micro gelijk aan 07940
- Artikelnr. 32174
- Toon alles Papier
Productinformatie
| EAN | 8717774546086 |
| Productnummer | 32174 |
| Gewicht (kg) | 0.401 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 25 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 500 stuks |
10 stuks in verpakking
Papier
O.a. geschikt voor:
Argos 1177
Argos 2478
Argos 978
Argos Micro+
Fakir Micro
Fimap Nano
ICA 10 liter
ICA BORA BORA
ICA MICRO BOX
ICA Micro+
ICA MINIBOX
ICA PVVR00295
ICA SA 140
ICA SA 7940
ICA SN 0454
ICA SN 0544
ICA YP 1/6 ECO B
ICA YP 1400/6
IPC BORA BORA
IPC MICRO BOX
IPC Micro+
IPC MINIBOX
IPC PVVR00295
IPC SA 140
IPC SA 7940
IPC SN 0454
IPC SN 0544
IPC YP 1400/6
Minatol RS Micro
Nilco Micro
Prodim AF107500
Prodim AF442807
Prodim Nano
Prodim TLE
Soteco BORA BORA
Soteco MICRO BOX
Soteco Micro+
Soteco MINIBOX
Soteco PVVR00295
Soteco SA 140
Soteco SA 7940
Soteco SN 0454
Soteco SN 0544
Soteco YP 1/6 ECO B
Soteco YP 1400/6
| EAN | 8717774546086 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | SA7940 |
| Intrastat | 48194000 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 11.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.382 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.401 |
| Lengte verpakking | 44,3cm |
| Breedte verpakking | 25,6cm |
| Hoogte verpakking | 5,5cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 25 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 25 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 500 |
| Lengte stofzuigerzak | 58cm |
| Breedte stofzuigerzak | 9,5cm |
| Lengte aansluiting | 10cm |
| Breedte aansluiting | 10cm |
| Diameter buitenkant gat | 6,8cm |
| Diameter binnenkant gat | 4cm |
| Geschikt voor fijnstof |
Nee
|
| Positie stofzuigerzak |
Om de motor
|
| Aantal in verpakking |
10
|