Productinformatie
| EAN | 8717774540565 |
| Productnummer | 32208 |
| Gewicht (kg) | 0.486 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 25 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 500 stuks |
Niet langer beschikbaar
10 stuks in verpakking
Papier
O.a. geschikt voor:
Tennant 9009784
Tennant Nobbles V6
Tennant V6
| EAN | 8717774540565 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 9009784 (paper), 9009895 (sms) |
| Intrastat | 48194000 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 14.99 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.486 |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 25 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 25 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 500 |
| Lengte stofzuigerzak | 86cm |
| Breedte stofzuigerzak | 14,5cm |
| Lengte aansluiting | 9,9cm |
| Breedte aansluiting | 9,9cm |
| Diameter buitenkant gat | 5cm |
| Diameter binnenkant gat | 3,9cm |
| Geschikt voor fijnstof |
Nee
|
| Positie stofzuigerzak |
Om de motor
|
| Aantal in verpakking |
10
|