Productinformatie
| EAN | |
| Productnummer | 42114B |
| Gewicht (kg) | 0.024 |
| Vanaf (aantal) | 500 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 500 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 10000 stuks |
Nilfisk: Bravo
Phlips HR6995
| Vervangt Origineel | SB-90, HR6995, VP50, VP95B, TB36, TB42, CT120, GR.50 |
|---|---|
| Intrastat | 59119099 |
| Land van Herkomst | TR |
| MRP | 0.99 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.024 |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 500 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 500 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 10000 |
| Lengte stofzuigerzak | 31cm |
| Breedte stofzuigerzak | 24,5cm |
| Lengte aansluiting | 10,8cm |
| Breedte aansluiting | 10cm |
| Diameter buitenkant gat | 4,5cm |
| Diameter binnenkant gat | 3cm |
| Positie stofzuigerzak |
In stofzakhouder
|
| Aantal in verpakking |
1
|
| Materiaal stofzuigerzak |
High Filtration
|