Productinformatie
| EAN | |
| Productnummer | 42109B |
| Gewicht (kg) | 0.026 |
| Vanaf (aantal) | 400 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 400 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 8000 stuks |
Cleanbag: M101 DAE3 Swirl: Y 101 Xavax: XA01
| Vervangt Origineel | ES51, 9002565449, 30050002 |
|---|---|
| Intrastat | 59119099 |
| Land van Herkomst | TR |
| MRP | 0.99 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.026 |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 400 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 400 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 8000 |
| Lengte stofzuigerzak | 31cm |
| Breedte stofzuigerzak | 29cm |
| Lengte aansluiting | 10,8cm |
| Breedte aansluiting | 9,9cm |
| Diameter buitenkant gat | 4,7cm |
| Diameter binnenkant gat | 3cm |
| Positie stofzuigerzak |
In stofzakhouder
|
| Aantal in verpakking |
1
|
| Materiaal stofzuigerzak |
High Filtration
|