SQOON Stofzuigerzakken geschikt voor Uni-bag plus small
- Artikelnr. 42108-T
- Toon alles High Filtration
Productinformatie
| EAN | 8719214573447 |
| Productnummer | 42108-T |
| Gewicht (kg) | 0.231 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 45 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 900 stuks |
10 stuks in verpakking
High Filtration
O.a. geschikt voor:
Blokker NE01
Hitachi CV-AJ 18S
Hitachi SDA CV-AJ 18S
Inventum MC010
Inventum ST154RZA
Nedclean VC-10375.2
Nedclean VC-103753
Sauber SB 70
Sauber V20
Sauber V25
Sauber V70
Sencor SVC 6001BK
Swirl Y50
Tomado TM-1997 / TM1997
Tomado TM-3094 / TM3094
Tomado TM-3100 / TM3100
Tomado TM-5503 / TM5503
| EAN | 8719214573447 |
|---|---|
| Intrastat | 59119099 |
| Land van Herkomst | TR |
| MRP | 9.99 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.231 |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 45 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 45 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 900 |
| Lengte stofzuigerzak | 22,5cm |
| Breedte stofzuigerzak | 22cm |
| Lengte aansluiting | 10,8cm |
| Breedte aansluiting | 10cm |
| Diameter buitenkant gat | 4,5cm |
| Diameter binnenkant gat | 3cm |
| Positie stofzuigerzak |
In stofzakhouder
|
| Aantal in verpakking |
10
|
| Materiaal stofzuigerzak |
High Filtration
|