Productinformatie
| EAN | 4012615662906 |
| Productnummer | 42317OS |
| Gewicht (kg) | 0.337 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 15 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 432 stuks |
Sebo origineel: 6629ER / 6629AM
8 stuks in verpakking
High Filtration
O.a. geschikt voor:
SEBO Airbelt K1
SEBO Airbelt K3
| EAN | 4012615662906 |
|---|---|
| Origineel nummer | 6629ER |
| Intrastat | 59119099 |
| Land van Herkomst | NL |
| MRP | 16.99 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.337 |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 27 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 15 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 432 |
| Lengte stofzuigerzak | 33cm |
| Breedte stofzuigerzak | 12,5cm |
| Lengte aansluiting | 7,4cm |
| Breedte aansluiting | 8,6cm |
| Diameter buitenkant gat | 3,7cm |
| Diameter binnenkant gat | 3,7cm |
| Aantal in verpakking |
8
|