SQOON Stofzuigerzakken geschikt voor Sebo K series Airbelt
- Artikelnr. 42263-8
- Toon alles High Filtration
Productinformatie
| EAN | 8720088195000 |
| Productnummer | 42263-8 |
| Gewicht (kg) | 0.256 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 25 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 400 stuks |
8 stuks in verpakking
High Filtration
O.a. geschikt voor:
SEBO AIRBELT K1
SEBO Airbelt K1 Basic
SEBO AIRBELT K2
SEBO Airbelt K2 Hepa
SEBO Airbelt K2 Parket
SEBO AIRBELT K3
SEBO Airbelt K3 Comfort
| EAN | 8720088195000 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 6629ER |
| Intrastat | 59119099 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 12.99 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.256 |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 25 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 25 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 400 |
| Lengte stofzuigerzak | 30cm |
| Breedte stofzuigerzak | 13cm |
| Lengte aansluiting | 7,5cm |
| Breedte aansluiting | 8,5cm |
| Diameter buitenkant gat | 3,8cm |
| Diameter binnenkant gat | 3,5cm |
| Aantal in verpakking |
8
|