Productinformatie
| EAN | 4012615702909 |
| Productnummer | 42302OS |
| Gewicht (kg) | 0.397 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 27 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 540 stuks |
Sebo origineel: 7029ER
8 stuks in verpakking
High Filtration
O.a. geschikt voor:
SEBO 7029ER
SEBO Dart 1
SEBO Dart 2
SEBO Dart 3
SEBO Dart 4
SEBO Dart series
SEBO Felix series
| EAN | 4012615702909 |
|---|---|
| Origineel nummer | 7029ER |
| Intrastat | 59119099 |
| Land van Herkomst | NL |
| MRP | 17.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.298 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.397 |
| Lengte verpakking | 15,9cm |
| Breedte verpakking | 8,8cm |
| Hoogte verpakking | 35,5cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 27 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 27 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 540 |
| Lengte stofzuigerzak | 38cm |
| Breedte stofzuigerzak | 11cm |
| Lengte aansluiting | 10,4cm |
| Breedte aansluiting | 8,6cm |
| Diameter buitenkant gat | 4cm |
| Diameter binnenkant gat | 4cm |
| Geschikt voor fijnstof |
Nee
|
| Aantal in verpakking |
8
|
| Materiaal stofzuigerzak |
High Filtration
|