SQOON Stofzuigerzakken geschikt voor SEBO Felix / Dart
- Artikelnr. 42302-8
- Toon alles High Filtration
Productinformatie
| EAN | 8720088195017 |
| Productnummer | 42302-8 |
| Gewicht (kg) | 0.302 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 25 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 500 stuks |
Gelijk aan origineel: 7029ER
8 stuks in verpakking
High Filtration
O.a. geschikt voor:
SEBO DART 1
SEBO DART 2
SEBO DART 3
SEBO DART 4
SEBO Felix
SEBO Felix 1 Premium
SEBO Felix 2 Premium
SEBO Felix 4 Combi
SEBO Felix Black Premium
SEBO Felix Classic
SEBO Felix Fun
SEBO Felix Ice Blue
| EAN | 8720088195017 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 7029ER |
| Intrastat | 59119099 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 14.99 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.302 |
| Lengte verpakking | 37,9cm |
| Breedte verpakking | 21,6cm |
| Hoogte verpakking | 8,5cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 25 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 25 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 500 |
| Lengte stofzuigerzak | 38cm |
| Breedte stofzuigerzak | 11cm |
| Lengte aansluiting | 10,4cm |
| Breedte aansluiting | 8,6cm |
| Diameter buitenkant gat | 4cm |
| Diameter binnenkant gat | 4cm |
| Aantal in verpakking |
8
|