Productinformatie
| EAN | 5711145178954 |
| Productnummer | NF0193 |
| Gewicht (kg) | 0.55 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 96 stuks |
Nilfisk origineel: 107407308
O.a. geschikt voor:
Nilfisk aero 26 serie
Nilfisk MAXXI II 35WD
Nilfisk VL100
Nilfisk VL100-35
Nilfisk VL200
Nilfisk VL200-20
Nilfisk VL200-30
Nilfisk VL500
Nilfisk VL500-35
| EAN | 5711145178954 |
|---|---|
| Origineel nummer | 107407308 |
| Intrastat | 85087000 |
| Land van Herkomst | NL |
| MRP | 46.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.525 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.55 |
| Lengte verpakking | 50cm |
| Breedte verpakking | 40cm |
| Hoogte verpakking | 7cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 4 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 96 |
| Antistatisch |
Nee
|
| Diameter slang |
32mm
|
| Kleur |
Zwart
|
| Lengte product |
190
|
| Materiaal |
Kunststof
,
Metaal
|