SQOON Slang geschikt voor Nilfisk Aero / Buddy series compleet
- Artikelnr. S0435
- Toon alles Slangen compleet
Productinformatie
| EAN | 8717774546604 |
| Productnummer | S0435 |
| MRP | € 22.5 |
| Gewicht (kg) | 0.52 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 12 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 240 stuks |
Vervanging voor origineel: Rowenta Bully, Nilfisk Buddy, Nilfisk Aero, Nilfisk Multi en Nilfisk Buddy.
Wartel heeft een diameter van 58mm
O.a. geschikt voor:
Nilfisk Aero 20
Nilfisk Aero 20-01
Nilfisk Aero 20-11
Nilfisk Aero 20-21
Nilfisk AERO 25-01
Nilfisk Aero 25-11
Nilfisk Aero 25-21
Nilfisk BUDDY 12
Nilfisk BUDDY 15 SERIES
Nilfisk BUDDY 18 SERIES
Nilfisk BUDDY II 12
Nilfisk BUDDY II 18
Nilfisk MULTI 20
Nilfisk MULTI 20 CR
Nilfisk MULTI 20 INOX
Nilfisk MULTI 20 T
Nilfisk MULTI 20 T INOX
Nilfisk MULTI 30 T
Nilfisk MULTI 30 T INOX
Nilfisk MULTI 30 T VSC INOX
Nilfisk MULTI II 22
Nilfisk MULTI II 30
Nilfisk MULTI II 50
| EAN | 8717774546604 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | RS-RB7991 |
| Intrastat | 85087000 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 22.5 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.502 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.52 |
| Lengte verpakking | 40cm |
| Breedte verpakking | 40cm |
| Hoogte verpakking | 10cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 12 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 12 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 240 |
| Antistatisch |
Nee
|
| Diameter slang |
32mm
|
| Kleur |
Grijs
,
Zwart
|
| Lengte product |
200
|
| Materiaal |
Kunststof
|