Productinformatie
| EAN | 5703887118275 |
| Productnummer | NF0076 |
| Gewicht (kg) | 0.455 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 12 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 140 stuks |
Nilfisk origineel: 107410298
| EAN | 5703887118275 |
|---|---|
| Origineel nummer | 107410298 |
| Intrastat | 85087000 |
| Land van Herkomst | NL |
| MRP | 30.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.435 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.455 |
| Lengte verpakking | 40cm |
| Breedte verpakking | 40cm |
| Hoogte verpakking | 8cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 7 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 12 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 140 |
| Antistatisch |
Nee
|
| Diameter slang |
32mm
|
| Kleur |
Zwart
|
| Lengte product |
200
|
| Materiaal |
Kunststof
|