Productinformatie
| EAN | 5715492002580 |
| Productnummer | NF0095 |
| Gewicht (kg) | 0.66 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 10 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 140 stuks |
Nilfisk origineel: 12041500, 12097500
Geschikt voor o.a.:
GM80
GM90
GS80
GS90
O.a. geschikt voor:
Nilfisk GM 90
Nilfisk GM200
Nilfisk GM300
Nilfisk GM400
Nilfisk GM500
Nilfisk GM80
Nilfisk King
Nilfisk King 510
Nilfisk King 520
Nilfisk kingKing 530
Nilfisk kingKing 540
| EAN | 5715492002580 |
|---|---|
| Origineel nummer | 12097500 |
| Intrastat | 85087000 |
| Land van Herkomst | NL |
| MRP | 54.49 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.66 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.66 |
| Lengte verpakking | 50cm |
| Breedte verpakking | 35cm |
| Hoogte verpakking | 10cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 7 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 10 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 140 |
| Antistatisch |
Nee
|
| Diameter slang |
32mm
,
38mm
|
| Kleur |
Grijs
|
| Lengte product |
250
|
| Materiaal |
Kunststof
|