Productinformatie
| EAN | 8717774546727 |
| Productnummer | S0405 |
| Gewicht (kg) | 0.513 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 12 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 240 stuks |
Vervanging voor origineel: 12041500 (4 nokjes)
Geschikt vooro.a.: GS/GM 80
Tevens geschikt voor de gehele GM en King serie
O.a. geschikt voor:
Nilfisk GM 90
Nilfisk GM200
Nilfisk GM300
Nilfisk GM400
Nilfisk GM500
Nilfisk GM80
Nilfisk King
Nilfisk King 510
Nilfisk King 520
Nilfisk kingKing 530
Nilfisk kingKing 540
| EAN | 8717774546727 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 12041500 |
| Intrastat | 85087000 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 22.5 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.493 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.513 |
| Lengte verpakking | 45cm |
| Breedte verpakking | 35cm |
| Hoogte verpakking | 10cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 12 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 12 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 240 |
| Antistatisch |
Nee
|
| Diameter slang |
32mm
|
| Kleur |
Grijs
,
Zwart
|
| Lengte product |
200
|
| Materiaal |
Kunststof
|