Productinformatie
| EAN | 7319519631869 |
| Productnummer | NF0085 |
| Gewicht (kg) | 0.589 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 10 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 80 stuks |
Nilfisk origineel: 1406430500
Lengte 1,9 meter
Geschikt voor o.a.:
UZ932
UZ934
GM130
SL011
GWD320
GWD335
O.a. geschikt voor:
Electrolux UZ934
Nilfisk Cubic
Nilfisk GD320
Nilfisk GM130
Nilfisk GWD320
Nilfisk GWD335
Nilfisk GWD375
Nilfisk UZ934
| EAN | 7319519631869 |
|---|---|
| Origineel nummer | 1406430500 |
| Intrastat | 85087000 |
| Land van Herkomst | NL |
| MRP | 51.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.569 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.589 |
| Lengte verpakking | 50cm |
| Breedte verpakking | 40cm |
| Hoogte verpakking | 10cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 4 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 10 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 80 |
| Antistatisch |
Nee
|
| Diameter slang |
32mm
|
| Kleur |
Zwart
|
| Lengte product |
190
|
| Materiaal |
Kunststof
|