SQOON Filter geschikt voor Dyson DP01 /DP03/HP00/HP02/HP03
- Artikelnr. AP0020
- Toon alles Luchtbevochtigingsfilters
Productinformatie
| EAN | 8720088196144 |
| Productnummer | AP0020 |
| Gewicht (kg) | 0.333 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 12 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 168 stuks |
Vervanging voor origineel: 96810104, 968101-04
Geschikt voor Dyson Pure Cool Link tafelventilators en Dyson Pure Hot + Cool Link verwarmende luchtreinigers.
O.a. geschikt voor:
Dyson 968101-04
Dyson DP01
Dyson DP03
Dyson HP02
Dyson HP03
Dyson Pure Cool Link
Dyson Pure Hot+Cool Link
| EAN | 8720088196144 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 968101-04 |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 14.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.213 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.333 |
| Lengte verpakking | 22,5cm |
| Breedte verpakking | 22,5cm |
| Hoogte verpakking | 16,5cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 12 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 12 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 168 |
| Aantal in verpakking |
1
|