SQOON Filter geschikt voor Dyson HEPA HP06 / TP06/ PH01 / PH02
- Artikelnr. AP0021
- Toon alles Luchtbevochtigingsfilters
Productinformatie
| EAN | 8720088196151 |
| Productnummer | AP0021 |
| Gewicht (kg) | 0.792 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 12 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 168 stuks |
Gelijk aan origineelnr: 970341-01, 97034101, 965432-01, 96543201
H12 PTFE HEPA met geïntegreerd koolstoffilter.
Geschikt voor Dyson Pure Cool, Pure Hot + Cool, Pure Humidify
O.a. geschikt voor:
Dyson 275411-01
Dyson 275443-01
Dyson 275790-01
Dyson 965432-01
Dyson PURE COOL CRYPTOMICTP06
Dyson PURE COOL DP04
Dyson PURE COOL TP04
Dyson PURE HOT + COOL CRYPTOMIC HP06
Dyson Pure Hot+Cool HP04
Dyson PURE HUMIDIFY + COOL PH01 (C4H)
Dyson PURE HUMIDIFY+COOL CRYPTOMIC PH02
Dyson PURE HUMIDIFY+COOL PH01
Dyson Purifier Cool Autoreact TP7A
Dyson PURIFIER COOL FORMALDEHYDE TP09
Dyson Purifier Cool Gen 1 (TP10)
Dyson Purifier Cool PC2 De-Nox TP12
Dyson PURIFIER COOL TP07
Dyson PURIFIER COOL TP08
Dyson Purifier Cool TP11
Dyson Purifier Hot+Cool AutoReact HP7a
Dyson Purifier Hot+Cool Formaldehyde HP09
Dyson Purifier Hot+Cool Gen 1 (HP10)
Dyson PURIFIER HOT+COOL HP07
Dyson Purifier Hot+Cool HP11
Dyson Purifier Hot+Cool HP2 De-NOx HP12
Dyson Purifier Humidify+Cool Formaldehyde (PH04)
Dyson Purifier Humidify+Cool PH2 De-NOx PH05
| EAN | 8720088196151 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 970341-01 |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 24.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.642 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.792 |
| Lengte verpakking | 39,2cm |
| Breedte verpakking | 9,6cm |
| Hoogte verpakking | 22,3cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 12 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 12 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 168 |
| Aantal in verpakking |
1
|