Productinformatie
| EAN | 8719214575694 |
| Productnummer | S0222 |
| Gewicht (kg) | 0.11 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 100 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 1200 stuks |
Vervanging voor origineel: 2.863-005.0, 28630050
L160mm x B100mm x H50mm
O.a. geschikt voor:
Kärcher KWD 4 V-20/5/20
Kärcher KWD 4 V-20/5/35 Extension DDC
Kärcher KWD 5 S V 17/4/20
Kärcher KWD 5 V-25/5/22
Kärcher KWD 6 P S V-30/8/22/T
Kärcher MV 4
Kärcher MV 4 Premium
Kärcher MV 5
Kärcher MV 5 P
Kärcher MV 5 P Premium
Kärcher MV 5 P Renovation
Kärcher MV 5 P Workshop
Kärcher MV 5 Premium
Kärcher MV 5 S
Kärcher MV 6
Kärcher MV 6 P
Kärcher MV 6 P Premium
Kärcher MV 6 P Renovation
Kärcher MV 6 P S
Kärcher MV 6 P S V-30/8/22/T
Kärcher WD 4 Car
Kärcher WD 4 P S V-20/5/22
Kärcher WD 4 Premium
Kärcher WD 4 Premium Car
Kärcher WD 5
Kärcher WD 5 P
Kärcher WD 5 P Premium
Kärcher WD 5 P Renovation
Kärcher WD 5 P S V-25/5/22
Kärcher WD 5 P S V-25/5/22 Workshop
Kärcher WD 5 Premium Renovation Kit
Kärcher WD 6 P Premium
Kärcher WD 6 P Premium Renovation
Kärcher WD 6 P S V-30/6/22/T
Kärcher WD 6 P S V-30/8/22/T Renovation
Bekijk filter klasses
| EAN | 8719214575694 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 2.863-005.0 |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 9.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.082 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.11 |
| Lengte verpakking | 16,5cm |
| Breedte verpakking | 10,5cm |
| Hoogte verpakking | 5,3cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 100 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 100 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 1200 |
| Klasse |
F6
|
| Type filter |
Lamellenfilter
,
Vlakfilter
|
| Wasbaar |
Nee
|
| Aantal in verpakking |
1
|