SQOON Stofzuigerzakken geschikt voor Karcher WD / MV 4/5/6 series - KFI 487
- Artikelnr. 42304-5
- Toon alles High Filtration
Productinformatie
| EAN | 8720088190975 |
| Productnummer | 42304-5 |
| Gewicht (kg) | 0.34 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 25 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 500 stuks |
Vervanger voor origineel: 2.863-006.0
5 stuks in verpakking
High filtration
O.a. geschikt voor:
Kärcher KWD 4 V-20/5/20
Kärcher KWD 4 V-20/5/35 Extension DDC
Kärcher KWD 5 S V 17/4/20
Kärcher KWD 5 V-25/5/22
Kärcher KWD 6 P S V-25/6/22
Kärcher KWD 6 P S V-30/8/22/T
Kärcher MV 4
Kärcher MV 4 Premium
Kärcher MV 5
Kärcher MV 5 P
Kärcher MV 5 Premium
Kärcher MV 5 Premium Renovation Kit
Kärcher MV 6 P Premium
Kärcher SE 5.100
Kärcher SE 6.100
Kärcher WD 4
Kärcher WD 4 Car
Kärcher WD 4 Car Kit
Kärcher WD 4 P S V-20/5/22
Kärcher WD 4 P V-20/5/22
Kärcher WD 4 Premium
Kärcher WD 4 Premium Car
Kärcher WD 4 S V-20/5/22
Kärcher WD 4 V-20/5/22
Kärcher WD 4-18 S V-20/22 Dual
Kärcher WD 4-18 S V-20/22 Dual Battery Set
Kärcher WD 4-18 V-20/22 Dual
Kärcher WD 4-18 V-20/22 Dual Battery Set
Kärcher WD 4.200
Kärcher WD 4.250
Kärcher WD 4.290
Kärcher WD 5
Kärcher WD 5 P
Kärcher WD 5 P Premium
Kärcher WD 5 P S V-25/5/22
Kärcher WD 5 P S V-25/5/22 Workshop
Kärcher WD 5 P V-25/5/22
Kärcher WD 5 Premium
Kärcher WD 5 Premium Renovation Kit
Kärcher WD 5 Renovation
Kärcher WD 5 S V-25/5/22
Kärcher WD 5 V-25/5/22
Kärcher WD 5.200
Kärcher WD 5.200 M
Kärcher WD 5.300
Kärcher WD 5.400
Kärcher WD 5.500 M
Kärcher WD 5.600 MP
Kärcher WD 5200 MP
Kärcher WD 5220 M
Kärcher WD 5225 MP
Kärcher WD 5260
Kärcher WD 5300 M
Kärcher WD 5450
Kärcher WD 5470
Kärcher WD 5800 ecologic
Kärcher WD 6
Kärcher WD 6 P Premium
Kärcher WD 6 P Premium Renovation
Kärcher WD 6 P S V-30/6/22/T
Kärcher WD 6 P S V-30/6/22/T Car & Pet
Kärcher WD 6 P S V-30/8/22/T Renovation
Kärcher WD 6 Premium
| EAN | 8720088190975 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 2.863-006.0 KFI 487 |
| Intrastat | 59119099 |
| Land van Herkomst | TR |
| MRP | 12.99 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.34 |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 25 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 25 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 500 |
| Lengte stofzuigerzak | 50cm |
| Breedte stofzuigerzak | 41,5cm |
| Lengte aansluiting | 9,7cm |
| Breedte aansluiting | 13cm |
| Diameter buitenkant gat | 6,6cm |
| Diameter binnenkant gat | 5cm |
| Geschikt voor fijnstof |
Nee
|
| Positie stofzuigerzak |
Liggend in de bak
|
| Aantal in verpakking |
5
|