Productinformatie
| EAN | 8719214574260 |
| Productnummer | S0167 |
| MRP | € 14.99 |
| Gewicht (kg) | 0.217 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 30 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 600 stuks |
Vervanging voor origineel: 6.904-367.0, 69043670
Geschikt voor o.a.: Karcher NT25 series, NT35 series, NT361, NT561, NT611
O.a. geschikt voor:
Kärcher NT 20/1 Ap
Bekijk filter klasses
| EAN | 8719214574260 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 6.904-367.0 |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 14.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.168 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.217 |
| Lengte verpakking | 24,5cm |
| Breedte verpakking | 14,6cm |
| Hoogte verpakking | 6,2cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 30 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 30 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 600 |
| Klasse |
F6
|
| Type filter |
Lamellenfilter
,
Vlakfilter
|
| Wasbaar |
Nee
|
| Aantal in verpakking |
1
|