SQOON Stofzuigerzakken geschikt voor Kärcher NT30/1 Series
- Artikelnr. 42335-5
- Toon alles High Filtration
Productinformatie
| EAN | 8720088197448 |
| Productnummer | 42335-5 |
| MRP | € 14.99 |
| Gewicht (kg) | 0.492 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 16 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 320 stuks |
Vervanging voor origineel: 2.889-154.0 28891540
5 stuks in verpakking
High Filtration
Ontdek de ultieme SQOON® stofzuigerzakken voor jouw Kärcher NT 30/1 stofzuiger!
Scheurvast en met een ongeëvenaarde filtratie, zijn deze zakken perfect geschikt voor elke klus. Geen gedoe meer met zwakke zakken die kunnen scheuren en stofwolken veroorzaken.
Met SQOON® stofzuigerzakken behoud je een schone en hygiënische omgeving tijdens het schoonmaken.
Waarom kiezen voor SQOON® stofzuigerzakken?
Superieure filtratie:
SQOON® stofzuigerzakken houden niet alleen stof en vuil vast, maar ook fijne deeltjes en allergenen. Geniet van een schonere lucht en een gezonder leefklimaat.
Geen compromissen:
Of het nu gaat om een kleine klus of een grotere schoonmaaktaak, SQOON® stofzuigerzakken presteren keer op keer. Maximale efficiëntie, zonder concessies.
Bespaar tijd, moeite en geld door te kiezen voor SQOON® stofzuigerzakken voor jouw Kärcher NT 30/1 series.
Investeer in de beste stofzuigerzakken en maak schoonmaken eenvoudig en stressvrij. Bestel ze vandaag nog en ervaar zelf de voordelen van SQOON® stofzuigerzakken!
O.a. geschikt voor:
Kärcher 2.889-154.0
Kärcher 28891540
Kärcher NT 30/1
Kärcher NT 30/1 AP L
Kärcher NT 30/1 Ap L *EU (Model 2020)
Kärcher NT 30/1 Ap Te L *EU (Model 2020)
Kärcher NT 30/1 Tact L
Kärcher NT 30/1 Tact Te Adv L
Kärcher NT 30/1 Tact Te L
Kärcher NT 30/1 Tact Te M
Kärcher NT 30/1 Tact Te M (Model 2020)
| EAN | 8720088197448 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 2.889-154.0 |
| Intrastat | 59119099 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 14.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.473 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.492 |
| Lengte verpakking | 32,8cm |
| Breedte verpakking | 23,3cm |
| Hoogte verpakking | 11cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 16 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 16 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 320 |
| Lengte stofzuigerzak | 60cm |
| Breedte stofzuigerzak | 41cm |
| Lengte aansluiting | 12,8cm |
| Breedte aansluiting | 12,3cm |
| Geschikt voor fijnstof |
Nee
|
| Positie stofzuigerzak |
In stofzakhouder
,
Liggend in de bak
|
| Aantal in verpakking |
5
|