Productinformatie
| EAN | 8720088199107 |
| Productnummer | S0293 |
| Gewicht (kg) | 0.06 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 20 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 480 stuks |
Gelijk aan origineel: 1401515500
Geschikt voor o.a.: GD930 en UZ930
O.a. geschikt voor:
Nilfisk GD 930
Nilfisk GD 930Q
Nilfisk GD 930S
Nilfisk GD 930S2
Nilfisk GD 930SP
Nilfisk VP930
Nilfisk VP930 ECO HEPA
Nilfisk VP930 HEPA
Nilfisk VP930 HEPA BASIC
Nilfisk VP930 HEPA NORDIC
Nilfisk VP930 HEPA STANDARD NORDIC
Nilfisk VP930 PRO HEPA
Bekijk filter klasses
| EAN | 8720088199107 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 140 1515 500 |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 9.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.05 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.06 |
| Lengte verpakking | 30cm |
| Breedte verpakking | 30cm |
| Hoogte verpakking | 3,5cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 20 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 20 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 480 |
| Klasse |
G4
|
| Type filter |
Schuimfilter
|
| Wasbaar |
Nee
|
| Aantal in verpakking |
1
|