Productinformatie
| EAN | 8717774542002 |
| Productnummer | S0182 |
| Gewicht (kg) | 0.079 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 100 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 2000 stuks |
| EAN | 8717774542002 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 22356800 |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 7.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.067 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.079 |
| Lengte verpakking | 10,6cm |
| Breedte verpakking | 10,6cm |
| Hoogte verpakking | 3,5cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 100 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 100 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 2000 |
| Klasse |
H13
|
| Type filter |
Lamellenfilter
|
| Wasbaar |
Nee
|
| Aantal in verpakking |
1
|