Productinformatie
| EAN | 8720088196502 |
| Productnummer | S0895 |
| Gewicht (kg) | 0.015 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 2928 stuks |
Vervanging voor origineel: CP1102/01
UItblaasfilter voor stofzuiger zonder zak uit 2000-serie
O.a. geschikt voor:
Philips 2000 Series
Philips VC 2000
Philips XB2022/01
Philips XB2023/03
Philips XB2042/01
Philips XB2062/01
Philips XB2122/08
Philips XB2122/09
Philips XB2122/10
Philips XB2122/19
Philips XB2123/08
Philips XB2123/09
Philips XB2125/08
Philips XB2125/09
Philips XB2140/09
Philips XB2140/19
Philips XB2142/08
Philips XB2142/09
Philips XB2142/10
Bekijk filter klasses
| EAN | 8720088196502 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 300004479401, CP1102/01 |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 3.49 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.005 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.015 |
| Lengte verpakking | 13,5cm |
| Breedte verpakking | 12cm |
| Hoogte verpakking | 2cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 122 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 2928 |
| Klasse |
F6
|
| Type filter |
Schuimfilter
|
| Wasbaar |
Nee
|
| Aantal in verpakking |
1
|