SQOON Filter geschikt voor Philips SpeedPro Max 8000 serie
- Artikelnr. S0847
- Toon alles Foamfilters
Uitlopend
Productinformatie
| EAN | 8720088193495 |
| Productnummer | S0847 |
| Gewicht (kg) | 0.038 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 100 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 2400 stuks |
Vervanging van origineel CP0663 CP0663/01
O.a. geschikt voor:
Philips FC6802
Philips XC7041
Bekijk filter klasses
| EAN | 8720088193495 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | FC5005/01, CP0663/01, 300000519471 |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 8.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.023 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.038 |
| Lengte verpakking | 16cm |
| Breedte verpakking | 16cm |
| Hoogte verpakking | 3cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 100 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 100 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 2400 |
| Klasse |
H10
|
| Type filter |
Schuimfilter
|
| Wasbaar |
Ja
|
| Aantal in verpakking |
1
|