Productinformatie
| EAN | 8720088193488 |
| Productnummer | S0847B |
| Gewicht (kg) | 0.028 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 200 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 6400 stuks |
Vervanging van origineel FC5005/01, CP0663/01, 300004860171
O.a. geschikt voor:
Philips FC6802
Philips XC7041
Bekijk filter klasses
| EAN | 8720088193488 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | FC5005/01 - CP0663/01 - 300000519471 |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 7.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.023 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.028 |
| Lengte verpakking | 14cm |
| Breedte verpakking | 10cm |
| Hoogte verpakking | 1,8cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 200 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 200 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 6400 |
| Klasse |
H10
|
| Type filter |
Microfilter
,
Schuimfilter
|
| Wasbaar |
Ja
|
| Aantal in verpakking |
1
|