SQOON Filter geschikt voor set AEG AEF144 Ergo Rapido set van 2
- Artikelnr. S0843B
- Toon alles Motorfilters
Productinformatie
| EAN | 8720088193273 |
| Productnummer | S0843B |
| Gewicht (kg) | 0.045 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 60 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 1440 stuks |
Set van 2 stuks in polybag
Met uitklop systeem
Vervanging van origineel 9001671537
AEG Rapido AEF144
Opgelet: deze binnenfilters passen alleen op referenties ErgoRapido en Rapido die na maart 2014 zijn verkocht en niet op eerdere
modellen.
Vervangt o.a.
9001671529
2198879039
O.a. geschikt voor:
AEG AG5106
AEG AG5108
AEG AG5112
AEG AG6106
AEG AG6108
AEG AG6114
AEG AG6118
AEG AG6120
AEG HX6-10SW
Electrolux ZB5106
Electrolux ZB5108
Electrolux ZB5112
Electrolux ZB6106
Electrolux ZB6108
Electrolux ZB6114
Electrolux ZB6114BO
Electrolux ZB6118
Bekijk filter klasses
| EAN | 8720088193273 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 9001671537 |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 9.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.02 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.045 |
| Lengte verpakking | 9cm |
| Breedte verpakking | 10cm |
| Hoogte verpakking | 6cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 60 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 60 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 1440 |
| Klasse |
H10
|
| Type filter |
Lamellenfilter
|
| Wasbaar |
Nee
|
| Aantal in verpakking |
2
|