SQOON Filterset geschikt voor AEG AEF144 Ergo Rapido set van 2
- Artikelnr. S0843
- Toon alles Motorfilters
Uitlopend
Productinformatie
| EAN | 8720088193648 |
| Productnummer | S0843 |
| Gewicht (kg) | 0.05 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 580 stuks |
Met uitklop systeem
Vervanging van origineel 900167153, 9001671537
AEG Rapido
Set van 2 stuks in polybag met kopkaart
Diameter bovenkant: 5,9 cm
Diameter onderkant: 3,9 cm
O.a. geschikt voor:
AEG AG5106
AEG AG5108
AEG AG5112
AEG AG6106
AEG AG6108
AEG AG6114
AEG AG6118
AEG AG6120
AEG HX6-10SW
Electrolux ZB5106
Electrolux ZB5108
Electrolux ZB5112
Electrolux ZB6106
Electrolux ZB6108
Electrolux ZB6114
Electrolux ZB6114BO
Electrolux ZB6118
Bekijk filter klasses
| EAN | 8720088193648 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 9001671537, 9001671529 |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 9.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.042 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.05 |
| Lengte verpakking | 9,5cm |
| Breedte verpakking | 16cm |
| Hoogte verpakking | 6cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 29 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 580 |
| Klasse |
H10
|
| Type filter |
Lamellenfilter
|
| Wasbaar |
Nee
|
| Aantal in verpakking |
2
|