Productinformatie
| EAN | 8720088193556 |
| Productnummer | S0808 |
| Gewicht (kg) | 0.06 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 1020 stuks |
Vervanging voor origineel: 787203
O.a. geschikt voor:
Thomas Thomas Twin Genius Aquafilter
Bekijk filter klasses
| EAN | 8720088193556 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 787203 |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 9.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.035 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.06 |
| Lengte verpakking | 20cm |
| Breedte verpakking | 13,5cm |
| Hoogte verpakking | 5,5cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 51 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 1020 |
| Klasse |
H11
|
| Type filter |
Lamellenfilter
,
Schuimfilter
|
| Wasbaar |
Ja
|
| Aantal in verpakking |
1
|